Snadná správa i okamžitý
přístup k hodnocení


S aplikací můžete pracovat bez předchozího zaškolení. Správa aplikace je velmi jednoduchá, v administraci je vždy dostupná nápověda. Samozřejmě vám ale rádi vše ukážeme a vysvětlíme.


Personline vygeneruje pro každého uchazeče kód pro vstup do testu. Test si zájemce o zaměstnání může vyplnit u vás ve firmě nebo v pohodlí svého domova (kód mu zašlete e-mailem). Je čistě na vás, co preferujete.

Hned po registraci získáte přístup do administrace. Zde můžete jednoduše vytvářet skupiny zájemců o určité pracovní místo, přidávat jednotlivé uchazeče a přidělovat jim testy.

Čas na vyplnění testu pracovního potenciálu je omezený (maximálně 60 minut), pak Personline testování automaticky ukončí.

Ihned po ukončení testování získáte výsledky ve formě percentilu, který udává, kolik uchazečů testovaný předstihl (percentil 90 znamená, že je lepší než 90 % ostatních testovaných). Dostanete také rozbor odpovědí v jednotlivých částech testu. Výsledky se porovnávají s databází všech uživatelů, kteří v rámci výběrových řízení nebo Developement center prošli testem Personline.Jak vypadá práce s aplikací:
ukázka z administrace a testuNáhled administrace, ve které budete mít vždy přehled o všech svých uchazečích.

Jakmile se uchazeč přihlásí do aplikace, získává veškeré instrukce nutné pro testování, nemusíte mu tedy už nic vysvětlovat. V databázi si můžete kontrolovat, kdo test již vyplnil a jak vaši uchazeči v testování dopadli.